OKRES PRZYGOTOWAWCZY

Okres przygotowawczy do rundy wiosennej zespołu GKS Mirków pomału dobiega do końca. Przed pierwszym meczem ze Śląskiem II Wrocław drużyna rozegra jeszcze trzy sparingi. Rownolegle z przygotowaniami zawodników, sztab szkoleniowy z zarząd klubu pracują nad uzupełnieniem i wzmocnieniem składu. Po pierwszej rundzie zespół z Mirkowa opuścili Volodymyr Leshchuk, Robson Manata i Grzegorz Korecki. W trakcie przygotowań do rozgrywek do zespołu dołączyło czterech nowych zawodników i prowadzone sa jeszcze rozmowy z kolejnymi dwoma. Oficjalna informacja o wzmocnieniach pojawi się niebawem.
Rownolegle do wzmocnień zespołu trwają prace nad doprowadzeniem boiska w Mirkowie do wymogów licencji gry w IV lidze. Murawa została już powiększona do wymaganych wymiarów, a na początku przyszłego tygodnia zainstalowane będą nowe bramki i piłko-chwyty. W pierwszym tygodniu marca zostaną zamontowane nowe szatnie w miejsce już usuniętych starych drewnianych kontenerów. Dodatkowo zostanie zamontowane ogrodzenie i uzupełniona ilość miejsc siedzących.