Porażka w zaległym meczu

Pierwszy mecz rundy rewanżowej zespół
GKS rozegrał na boisku przy ul. Oporowskiej w charakterze gospodarza i w pierwszej połowie okazał się bardzo gościny dla zawodników Ślaska Wrocław. Zawodnicy trenera Jawnego zdominowali swoich rywali i przeważali w każdym elemencie gry i trudno to wytłumaczyć tylko tym, że w wyjściowym składzie Śląska pojawiło się kilku zawodników na codzień aspirujących do gry w ekstraklasie. W grze zawodników Mirkowa do przerwy przede wszystkim zabrakło zdecydowania i agresji w walce o piłkę. Proste błędy przy wyprowadzaniu piłki skutkowały masą strat i wprowadzały nerwowość w szeregach gospodarzy. Druga połowa to odmienione oblicze GKS’u, który pokazał, że przeciwstawiając rywalowi argumenty, których zabrakło w pierwszej połowie może być równorzędnym przeciwnikiem.
Cały mecz do obejrzenia na: https://youtu.be/TNBLR5kL-Vg